Основні помилки засклення балконів

Перш ніж приступити до ремонту балкона або лоджії переконайтеся в надійності її несучих частин - плити на якій стоїте і перил на які спираєтесь. Непогано оглянути і цегляну кладку під плитою. Часто прагнучи до того, аби навести красу попросту ігноруються обсипалися кутів балконної плити, повністю прокорозійного місця кріплення огорож та інше. Обмазувати плиту або просто закривати декоративними панелями її дефекти і дефекти перил - небезпечний і ризиковий шлях.
Ремонтуючи балкон Ви повинні бути впевнені, що він буде довговічний і безпечний, як мінімум до наступного ремонту. Тобто Ви вже сьогодні повинні подумати і зробити всі необхідні для безпеки Вас і Ваших близьких заходи.

Ремонт відкритого балкона

При ремонті відкритого (незастекленного) балкона обов'язково гідроізоляція бетонної плити. Не робіть дерев'яних підлог і метласької плитки - матеріалів легко фільтруючих воду в тіло бетону. Не забудьте влаштувати ухил поверхні підлоги назовні не менше 3см, а також забезпечити вільний відвід води.

ремонт відкритого балкону Львів

Помилки при склінні балкона

Переконайтеся у відсутності можливих протікань води зверху. Бетонна плита верхнього балкона не найкращий захист від води. Якщо її нижня поверхня в потьоках і розводах - не впирайте неї рами скління. Потьоки були раніше, будуть і надалі. Змонтуйте навіс під верхньою плитою і знайдіть «сухе» майбутнє.

ремонт відкритого балкону Львів

Нерідко балкон використовується для сушки білизни. Найбільш універсальний варіант - змонтовані мотузки зовні балкона і всередині його. Про це треба подумати заздалегідь: на безпарапетну (пластикову знизу - доверху конструкцію) зовнішні кронштейни не поставиш! При наявності кронштейнів вкрай незручно користуватися зовнішніми мотузками при склінні балкону пластиковими вікнами, які відкриваються всередину- зазвичай одне з двох відкриваючих вікон закрито москітною сіткою, а через друге можна дотягнутися лише до окремої ділянки мотузок. Вікна купе тут поза конкуренцією. Але в зимову холоднечу нерідкі замерзання води в рейці, що найбільш часто зустрічається в алюмінієвих рамах (швидке охолодження) і при рамах з низькою рейкою, де зазор між дном рейки і рухомої стулкою становить усього кілька міліметрів.

ремонт відкритого балкону Львів

При бажанні отримати більш теплий балкон зверніть увагу на можливі витоки тепла в різних елементів балкону. Немає сенсу утеплювати балкон засклений рамою з одним склом - все тепло піде через нього. Якщо Ви засклили балкон в два або три скла (склопакетом), то для підвищення температури розумно було би утеплити всі елементи балкону - підлога, огорожі, стеля (див. Утеплення балкону та лоджії). Для цього по периметру скління повинні стояти додаткові профілі, що дозволяють укласти утеплювач по периметру рами, в іншому випадку утеплювач упреться в скло.

ремонт відкритого балкону Львів

Утеплення має чималу товщину - до 15см і відповідно зменшує Вашу житлову площу. Не викладайте периметр балкона або лоджії цеглою, утеплення від нього небагато, але лоджія стане помітно важчою. Винесіть контур утеплення за площу плити і насолоджуйтеся простором Вашої лоджії або балкона (див. Типи розширення балконів). Безпарапетная конструкція хоча і тонше цегляної кладки, але теж займає 10-13см, у зв'язку з неможливістю її монтажу на саму кромку плити.
При ремонті балконів і лоджій є багато факторів, які впливають на Ваше безтурботне життя. Отримайте консультацію професіоналів - це дозволити отримати очікуваний Вами результат.

Якщо у Вас виникли запитання щодо можливості засклення балкону чи лоджії одним із цих способів фахівці з компанії "Євро Балкон" будуть раді надати Вам консультацію.

Rating: 10

Якщо Вам сподобалася стаття, то поділіться нею у соціальних мережах аби Ваші друзі також мали змогу прочитати її для себе.