Як правильно встановити пластикові вікна або перевірити правильність їх встановлення?

Установка пластикових вікон - це досить не просто, але якщо Ви хочете отримати правильно встановлене пластикове вікно, то доведеться постаратися, не залежно від того будете Ви встановлювати вікно самостійно або замовимо установку пластикового вікна у фірми по установці пластикових вікон, наприклад в компанії "Євро Балкон".

Установка пластикового вікна це процес, який має певну послідовність:

1. Виймаємо старе вікно і готуємо проріз, видаляючи пил, бруд і залишки старого утеплювача.

2. Знімаєм з пластикового вікна захисну плівку з зовнішньої сторони або з обох сторін пластикових вікон, якщо вони будуть з'єднуватися між собою. Хоча, якщо планується роботи обкоси чи інші види малярних робіт, то плівку вартувало би залишити.

3. Знімаєм відкриваючу частину вікна чи дверей із завіс.

4. Знімаємо штапіки і склопакети.

5. Прикручуємо анкерні пластини або свердлимо в рамі отвори під анкера. (Анкерів і анкерних пластин має бути достатньо для того щоб під дією піни пластикове вікно не змінило свою геометрію).

6. Використовуючи розпірні клини, виставляємо пластикове вікно симетрично щодо прорізу.

7.Сверлимо отвори в стіні і вкручуємо анкера, попередньо підклавши між рамою пластиковим вікном і стіною розпірні клини, щоб при вкрученні анкерів не змінилася геометрія пластикового вікна.

8. Перевіряємо вертикальні і горизонтальні рівні пластикового вікна, при необхідності відпускаємо (відкручуємо) анкера і коригуємо рівень вікна і його геометрію. Для цього використовуємо рівень.

 

Пластикове вікно готове до встановлення склопакету

9. При встановленні склопакетів необхідно розташувати пластикові вкладиші чітко паралельно склопакету, що буде встановлюватися, так як при неправильно встановленому вкладиші склопакет трісне в момент забивання штапіка.

10. Навісивши відкриваючі частину вікна необхідно перевірити її геометрію і при необхідності відкоригувати.

11. Перевірити чи всі зачепи заходять за відповідні планки.

12. Провести остаточне регулювання пластикового вікна за допомогою регулювальних гвинтів.

13. Встановлюємо підвіконня з ухилом 1 градус у бік кімнати.

14. Кріпимо відлив до підвіконного профілю за допомогою саморізів.

 

Перевіряємо якість встановленого вікна

Пластикове вікно або інша конструкція повинна бути встановлена ​​симетрично щодо фасаду будівлі.

 

Чи не перекошене вікно, двері, після деякого часу, теж дадуть про себе знати. Як правило, першою ознакою неправильно встановленого вікна, є його затирання внизу в перші дні експлуатації. Але не варто лякатися це не найогидніше, що може Вас чекати. Дана помилка виправляється.

 

Гірше якщо після установки пластикового вікна чи двері монтажники не перевірили геометрію. В даному випадку проблема вилізе, коли прийде зима, в гіршому випадку осінь. При монтажі пластикових вікон дуже часто піна, або старанний монтажник перетворюють вікно в щось подібне на бочку, де середина цієї бочки може бути опуклою й увігнутою. Рівняти таке вікно після того як зроблений ремонт і відновлені обкоси справа клопітка і дорога.

 

Ті нововедення, що з'являються з кожним днем ​​не вирішать проблем, які закладені на початковому етапі. При установці пластикового вікна необхідно пам'ятати про те, що неправильна установка перетворить навіть найдорожчий пластик в проблему.

 

Пластикове вікно встановлюється за рівнем в трьох площинах і без викривлень рами. Анкера і анкерні пластини повинні бути встановлені згідно з правилами кріплення даної конструкції.

 

Якщо у Вас виникли запитання щодо можливості встановлення пластикового вікна чи дверей на балкон, лоджію чи у Вашу оселю фахівці з компанії "Євро Балкон" будуть раді надати Вам консультацію.

Rating: 10

Якщо Вам сподобалася стаття, то поділіться нею у соціальних мережах аби Ваші друзі також мали змогу прочитати її для себе.