Профілі вікон

Компанія "ЄвроБалкон" пропонує своїм клієнтам великий вибір металопластикових вікон закордонного та вітчизняного виробництва за найнижчими цінами. Компанія "ЄвроБалкон" не є виробником профілів та комплектуючих до металопластикових вікон, проте співпрацює лише з перевіреними постачальниками, які мають відповідні документи та сертифікати на продукцію, а також дотримуються найвищих стандартів якості та вчасного виконання Вашого замовлення.

KBE профіль та вікна

KBE вікна (Польща)

KBE – визнаний бренд на ринку віконних і дверних систем з пластику. Індивідуальне обслуговування клієнтів, стислі терміни поставки і технологічні інновації зробили вікна КВЕ провідним виробником ПВХ-профілів в Європі. KBE може пишатися міжнародним визнанням як піонер високопродуктивної екструзії. На головному підприємстві в Берліні виготовляється профіль ПВХ на 50 сучасних технологічних лініях. Постійні інвестиції в дослідження та розвиток, обладнання й виробничі процеси забезпечують безперервну відповідність продукції до високих вимог наших клієнтів.

OpenTeck профіль та вікна

OpenTeck вікна (Україна)

Торгова марка OPEN TECK™, зареєстрована в Україні у 2006 році, швидко набула популярності серед віконних організацій, що професійно займаються виробництвом і монтажем металопластикових вікон. Завдяки злагодженій роботі команди OPEN TECK і додатковим інвестиціям було створено власні профільні віконної системи OPEN TECK™, розробленої спеціально до кліматичних умов України, і яка відповідає вищим стандартам якості й технологічності при виробництві готової продукції. елика увага приділяється якості та екологічності продукції, що випускається OPEN TECK™.

Вікнароф (Viknaroff) профіль

Viknaroff вікна (Україна)

Сьогодні компанія Вікнар’off – це один з найбільших виробників металопластикових конструкцій в Україні. Завод площею 12 тис.кв.м. у місті Тернополі виготовляє в місяць понад 50000 металопластикових конструкцій будь-якого типу: вікна, балконні двері, вхідні двері. Для їх виготовлення використовуються високоякісні матеріали відомих європейських виробників – профілі Aluplast (Німеччина),Viknaroff (Україна), фурнітура FUHR, Siegenia (Німеччина), скло Guardian (Німеччина), Pilkington (Британія). Виготовляються конструкції на високопрофесійному німецькому та австрійському обладнанні.

Rehau вікна та профіль

Rehau вікна (Польща)

Як марка класу "преміум" в прогресивних рішеннях з полімерів, REHAU є світовим лідером в галузі будівництва. Компанія постійно розвивається завдяки інноваціям в техніці обробки поверхонь, а також розробкам нових матеріалів та системних рішень. Як провідний постачальник рішень з полімерів в галузі будівництва компанія REHAU систематично вдосконалює екологічність та економічність, дизайн та функціональність, а також надійність та комфорт будівництва. Інноваційні комплексні рішення компанії REHAU сприяють ефективному виробництву та використанню енергії, а також зменшенню її втрат.

Brugmann вікна та профіль

Brugmann вікна (Німеччина)

Фірма «BRUGMANN», займаєтсья виробництво ПВХ-профілів для віконних і дверних конструкцій з 1958 року. Фірмою було розроблено велику кількість віконних і дверних систем, які здобули своїми відмінними експлуатаційними показниками і високою якістю заслужене визнання і повагу на світовому ринку і дозволили фірмі зайняти гідне місце у своїй галузі. Прагнення до всього нового, впровадження передових технологій та розробка досконалих за своїм задумом та виконанням систем - ось складові успіху фірми BRÜGMANN (Брюгманн) на десятиліття вперед.

Євробрус профіль та вікна

Дерев'яні вікна з Євробрусу (Україна)

При виготовленні дерев’яних профілів використовується тільки натуральна деревина (дуб, сосна). Завдяки технології виготовлення трьохшарового клеєного бруса забезпечується довговічність, висока міцність, незмінність розмірів і прекрасні експлуатаційні властивості, причому повністю зберігається жива краса, затишок та теплота природного матеріалу. Дерев’яні віконні рами, які найкраще зберігають тепло, що запобігає появі конденсату на стулці. Спеціальна обробка деревини антисептиком, покриття ґрунтовкою та еластичним лаком гарантують комфортність, привабливий вигляд, екологічність натурального матеріалу.