Відгуки наших клієнтів

Хотів би висловити свою подяку компанії "ЄвроБалкон" за якісно виконану роботу по монтажу та утепленню балкону. Приємно здивувала пунктуальність майстрів, що початок та закінчення робіт, а також робочого дня відбувалися згідно із встановленим графіком. Крім того, майстри компанії на диво ввічливі, виховані та завжди були тверезі, що досить велика рідкість серед майстрів. Також сподобалося, що після закінчення роботи хлопці завжди прибирали за собою досить гарно (ще би в хаті допомагали так само прибирати, то було би взагалі ідеально). Це наш перший досвід подібного ремонту, але як на мене, то результат перевершив наші очікування. Обов'язково будемо рекомендувати компанію "ЄвроБалкон" своїм друзям та родичам.

Дуже дякую компанії "ЄвроБалкон" за те, що допомогли вирішити проблему з утепленням та заскленням балкону. У нас в квартирі іде зараз ремонт, тому потрібно було швидко та головне добре підготовити місце для подальшої роботи. Мали таку неприємність, як домовилися з іншими майстрами, яких знайшли по об'явленні в газеті, які зробили нам балкон наскільки погано, що навіть соромно назвати було це новим балконом (вікна хиталися, продувало, затікало). Після цього звернулася в компанію "ЄвроБалкон", де мені порадили оптимальний варіант аби переробити балкон за розумну ціну, та підготувати його до об'єднання з кімнатою та кухнею для збільшення загальної площі. Дуже дякую хлопцям, що так добре та надійно зробили балкон, обшили гіпсокартоном, підмурували стіну та провели світло. Навіть зварили роги для білизни. Вдячна компанії ЄвроБалкон за те, що працюють так якісно, швидко, надійно і головне люблять свою роботу та допомагати клієнтам.

Я хотіла мати самий найкращий балкон у нашому будинку. Для цього я зверталася в різні компанії. Врешті решт я зупинила свій вибір на компанії "ЄвроБалкон", оскільки майстер, що був на замірі, видався мені найбільш компетентним і креативним. І як виявилося пізніше, я не помилилося. У мене була вже залита плити, бо розширила балкон. Потрібно було зварити перила, але дуже красиві, з цікавим узором. Як виявилося, то попередні майстри, що заливали плиту, навіть не обварили основу, то прийшлося ще і доварювати знизу, аби міцніше трималися перила. Хлопці дуже гарно справилися зі своєю роботою, перила вийшли неймовірні, мені дуже подобаються, всім би рекомендувала звертатися до них.

Ми робили ремонт у себе квартирі і потрібно було засклити 2 балкони. Оскільки ми самі живемо зараз не у Львові і потрібно було добиратися досить довго, то нам необхідно було компанію, яка би змогла взятися за роботу і без нашої присутності довести справу до закінчення. Тому ми за порадою знайомих звернулися в компанію "ЄвроБалкон". Домовилися на конкретну годину, майстер приїхав, заміряв, узгодили всі деталі, підписали договір і розпочали роботу. Дуже все сподобалося, навіть в якості бонусу встановили нам внутрішню підвісну сушку для білизни. Ніколи такої не мали, досить зручно і економить багато місця. Приємно було працювати з такими відповідальними та пунктуальними хлопцями з компанії "ЄвроБалкон".

Дуже сподобалося працювати з компанією "ЄвроБалкон". Я сам люблю, коли людина активно працює і не затягує час на перекури по пів години, а робить свою роботу на совість та швидко. Як тільки прийшли, то зразу взялися до роботи, а не розтягувати задоволення. Працювали чисто, прибирали за собою, дуже виконавчі, не курять, не вживають спиртного, дружелюбні та веселі хлопці. Свою роботу виконали на всі 100%. Засклили балкон, поставили вікна, обшили бляхою, встановили відливи та козирок, утеплили середину. Все як домовлялися. Дякую за роботу.

Давно вже хотіла переробити свій старий дерев'яний балкон на новий. Подивилася як сусіди зробили гарно і собі захотілося щось подібне мати. Тоді мені мій син допоміг знайти компанію "ЄвроБалкон", які роблять балкони, утепляють їх, зашивають вагонкою та ще інші роботи. Замовила майстра до себе на замір, ми поспілкувалися, обговорили все як має виглядати, красиво все намалювали і підписали договір. Дуже вже професійно. Хочу сказати, що дуже задоволена виконаною роботою. Самі все купляли, привезли, гарно все встановили та помили за собою. Також встановили мені додатково сушку на білизну як ззовні та і всередині, аби коли дощ ішов, також можна було би сушити білизну. І навіть зашпаклювали мені нижню плиту балкону, аби не сипалося і красиво виглядало. Дякую за виконану роботу.

Замовив послуги саме в компанії "ЄвроБалкон", тому що бачив, як вони гарно зробили балкон у моєї сусідки. Оскільки у нас однакові квартири, то довго не думаючи, я сказав, що хочу точно такий же самий балкон і у себе дома, лише з деякими змінами середини. Хлопці молодці, не підвели своєї марки, зробили балкон дуже гарно, утеплили та обшили вагонкою середину. Дуже задоволений роботою компанії "ЄвроБалкон" і буду неодмінно рекомендувати їх усім іншим.