Про компанію "Євро Балкон"

Із перших днів головним завданням компанії "Євро Балкон" стало завоювання ринку засклення балконів та лоджій та їх подальшим оздобленням як із середини так і ззовні. Свою діяльність розпочали більше ніж 10 років назад з невеликих об’ємів ремонтних робіт, наші працівники досягнули високих успіхів в освоєнні і використанні сучасних технологій та нових будівельних матеріалів та тенденцій українського ринку.

 

Місія компанії

Стабільне, надійне та високоякісне виконання унікальних проектів по заскленню балконів та лоджій, встановленню металопластикових вікон, зашивання вагонкою, сайдингом, сендвічпанелями, утеплення балконів, що все це дозволить створити затишок та комфорт у Вашій оселі. Крім того, забезпечення найкращого співвідношення ціни і якості, та максимального задоволення вимог наших клієнтів.

 

Бачення компанії

Компанія "Євро Балкон" активна і динамічна компанія, яка стрімко розвивається і здійснює значний внесок в розвиток ринку утеплення та засклення балконів і лоджій у Львові та Львівській області. Наш основний орієнтир - це найвищі стандарти якості виконання роботи, а також застосовування передових технології та багаторічного досвід нашої команди.

Ми використовуємо новий для українського ринку підхід у заскленні балконів та лоджій, який полягає у повному забезпеченні виробничого циклу з виконання проекту до його подальшого обслуговування. "Євро Балкон" не обмежується лише виконанням проектів - компанія виконує весь цикл оздоблюваних робіт (утеплення, облицювання, внутрішні та зовнішні ремонтні роботи) та гарантійного обслуговування.

 

Стратегія компанії

 

Принципи компанії

Професіоналізм - глибоке знання свого фаху і злагодженість роботи всієї команди; вдосконалення компанії загалом і кожного працівника зокрема;

Порядність - повага до себе, партнерів і клієнтів; робота згідно зі світовими стандартами бізнесу; відповідальне і сумлінне ставлення до своїх зобов'язань;

Якість - дотримання найвищих стандартів зварювання та відповідної матеріально-технічної бази;

Чіткість - професійне планування і своєчасне виконання поставлених завдань;

Цілісність - досягнення єдності строків і якості;

Результативність - успішне виконання всього комплексу будівельних робіт й оптимальне використання ресурсів.

 

У складі компанії "Євро Балкон" є кандидати технічних наук, магісти та спеціалісти у сфері будівництва та геодезії, професійні зварщики, маляри та електромонтери. Ми гарантуємо не лише професіаналізм та якість виконання поставленого завдання, але і консультацію щодо оптимального використання ресурсів та технічого впровадження спроектованих рішень. Ми пишаємося інтелектуальним потенціалом нашої команди та навиками команди щодо виконання нових проектів.