Утеплення фасаду пінопластом

Утеплення фасаду будинку пінопластом

Сьогодні утеплення житла - вже не можна фішка багатих, а необхідність для кожного українця. Ціни на енергоносії безперервно ростуть, тому питання збереження тепла в житловому будинку актуальне, як ніколи. Правильно утеплений фасад не тільки зменшить тепловтрати і збереже прохолоду влітку, але й істотно продовжить термін експлуатації будинку. Отже, давайте розберемося, які ж існують вигадки про утеплення стін будинку пінопластом.

Опубліковано: 17.12.2015р

Читати далі...
Утеплити балкон та лоджію

Чим краще утеплити балкон чи лоджію?

Давайте розглянемо, який саме утеплювач вибрати для утеплення балкона чи лоджії. При тому, що більшість теплоізоляційних матеріалів для утпелення балконів володіють, практично, однаковими характеристиками, є суттєві відмінності в їх ціні, товщині, а також простоті роботи з ними. Крім того, вартість монтажу таких утеплювачів також відрізняється. Природно, що краще вибирати те, що буде коштувати недорого але дасть відмінний ефект.

Опубліковано: 22.08.2015р

Читати далі...
Як засклити та утеплити балкон правильно

Як засклити та утеплити балкон правильно?

Для балконів центральних вулиць великих міст повинен бути витриманий загальний стиль, слідувати якому зазвичай зовсім не складно. Можна погодитися, що відповідати загальним вимогам затверджених міською радою важливо, проте кожна людини вважає за необхідне зробити комфорт у своїх оселі відповідно до її побажань та вбодовань. Тому сьогодні розглянемо скління та утеплення балконів як ефективний засіб для створення затишку в своїй оселі.

Опубліковано: 12.01.2015р

Читати далі...
Утеплення фасаду - який матеріал вибрати

Утеплення фасаду - який матеріал вибрати?

Люди завжди намагалися відшукати найбільш ефективні методи теплоізоляції приміщень. Щорічно з'являються нові розробки в галузі енергозбереження та високоякісні матеріали для зовнішньої обробки будівель. Особливо гострим це питання стало на початку цього зимового періоду, коли вартість утеплення приміщень різко зросла.

Опубліковано: 20.11.2014р

Читати далі...
Ремонт балкону

Основні помилки засклення балконів

Перш ніж приступити до ремонту балкона або лоджії переконайтеся в надійності її несучих частин - плити на якій стоїте і перил на які спираєтесь. Непогано оглянути і цегляну кладку під плитою. Часто прагнучи до того, аби навести красу попросту ігноруються обсипалися кутів балконної плити, повністю прокорозійного місця кріплення огорож та інше.

Опубліковано: 27.09.2014р

Читати далі...
ремонт балкону - основні моменти ремонну балкону

Ремонт балкону - основні моменти

Нас часто запитують, що ми можемо порадити по ремонту балкона або лоджії. Іноді питання задається інакше - яке засклення краще вибрати.

Балкон являє собою конструкцію, що складається з несучої бетонної плити та перил. З часом, через різкі перепади температур, вологи, опадів у вигляді дощу та снігу, морозів та інших впливів, плита починає руйнуватися, а металеві огорожі піддаватися корозії.

Опубліковано: 15.09.2014р

Читати далі...
встановлення шафи на балконі

Встановлення шафи на балконі

Однією з функцій балкона або лоджії в сучасних міських умовах буває зберігання речей і продуктів. Велика і вмістима шафа на балконі допомагає господарям істотно вивільнити місце в квартирі. Встановити шафу на балкон або лоджію після закінчення їх ремонту - значить створити додатковий простір для акуратного зберігання речей.

Опубліковано: 03.07.2014р

Читати далі...
ціна балкон лоджію

Від чого залежить ціна на скління балкону?

Замовника завжди в першу чергу цікавить питання, в яку суму загальну суму грошей йому вийде ремонт балкона, тобто яка вартість ремонту. На сторінках сайту буде досить складно визначити і показати ціну на ремонт лоджії чи балкону у Львові. Основна причина це те, що не існує єдиної ціни на послуги заскління балкону. Але, тим не менш, можна уточнити розцінки і загальну вартість на основі певних критеріїв.

Опубліковано: 28.06.2014р

Читати далі...
утеплення балконів і лоджій

Утеплення балкону та лоджії

Велике число жителів Львова помилково вважають, що для реконструкції та перебудови балкону або лоджії в оновлене додаткове утеплене приміщення цілком достатньо встановити вікна. Але, цього недостатньо, оскільки в такій ситуації втрати тепла будуть як і раніше досить високими, оскільки тут потрібен комплексний підхід.

Опубліковано: 27.06.2014р

Читати далі...
Встановлення пластикових вікон

Як правильно встановити пластикові вікна та перевірити правильність їх встановлення?

Установка пластикових вікон - це досить не просто, але якщо Ви хочете отримати правильно встановлене пластикове вікно, то доведеться постаратися, не залежно від того будете Ви встановлювати вікно самостійно або замовите установку пластикового вікна у фірми по установці пластикових вікон.

Опубліковано: 18.06.2014р

Читати далі...
Догляд за пластиковими вікнами

Догляд та експлуатація пластикових вікон

Пластикові вікна майже не вимагають догляду, їх необхідно тільки зрідка очищати і змащувати рухомі частини фурнітури. Після установки необхідно видалити краплі цементу і побілки. Якщо цього не зробити, то на ущільненнях і деталях можуть виникнути пошкодження. Для регулярного догляду можна використовувати тільки чистячі засоби без абразивів, щоб не пошкодити поверхню профілю. 

Опубліковано: 2.06.2014р

Читати далі...
Розширити балкон

Можливі типи розширення балкону

На жаль, невелика площа наших балконів дуже часто ставить хрест на всіх цікавих задумки щодо можливого використання цього приміщення. Вузький простір не дозволяє встановити повноцінне підвіконня, таке необхідне для облаштування квіткової оранжереї. Та й просто, знаходження в подібному "пеналі" - комфортним назвати не можна.

Опубліковано: 21.05.2014р

Читати далі...